ADVU clinder kompakt

Përshkrim i shkurtër:

Ordering Code Specification  Bore (mm) 16 20 25 32 40  50 63 80  100 Action   Double Acting, Single Rod/Double Rod Fluid    Air Ensured Pressure Resistance      1.5MPa Operating Pressure Range ADVU - -P-A 0.12~1.0MPa 0.1~1.0MPa 0.08~1.0MPa 0.06~1.0MPa ADVU - -P-A-S2 0.13~1.0MPa 0.12~1.0MPa 0.1~1.0MPa 0.8~1.0MPa Ambient and Fluid Temp.     -20~80℃ (No freezing) Port Size  M5     G1/8″ G1/4″ Piston Rod Thread Female Thread M4  M5 M6  M8 M10 M12 Male Thread M8  ...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kodi Renditja2.png

  Specifikim

   Bore (mm) 16 20 25 32 40  50 63 80  100
  veprim   Ushtruesi i detyrës së dyfishtë, Single Rod / Double Rod
  Lëng    ajror
  Siguruar në Pressure Rezistenca      1.5MPa
  Operativ Presioni Gama ADVU - -PA 0.12 ~ 1.0MPa 0,1 ~ 1.0MPa 0.08 ~ 1.0MPa 0,06 ~ 1.0MPa
  ADVU - -PA-S2 0.13 ~ 1.0MPa 0.12 ~ 1.0MPa 0,1 ~ 1.0MPa 0.8 ~ 1.0MPa
  Ambient dhe Temp Fluid.     -20 ~ 80 ℃ (No ngrirjes)
  Port Size  M5     G1 / 8 " G1 / 4 "
  Piston Rod Thread Thread femra M4  M5 M6  M8 M10 M12
  mashkull Thread M8   M10 × 1.25  M12 × 1.25 M16 × 1.5 M20 × 1.5
  jastëk     gome Bumper

  Dimensioni i përgjithshëm
  未 标题 -5.png

  Dimension Sheet

  kalibër D1 E EE H L2 L3 L4 MM PL RT T2 TG ZJ CC1
  16 6 29 M5 1 38 4 18.5 8 8 M4 4 18 41 6
  20 6 35.5 M5 1.5 38 4 18.5 10 8 M5 4 22 41 8
  25 6 39.5 M5 1.5 39.5 4 18.5 10 8 M5 4 26 43.5 8
  32 6 49.5 G1 / 8 2 44.5 5 22 12 8 M6 4 32 49.5 10
  40 6 59.5 G1 / 8 2.5 45.5 5 22 12 8 M6 4 42 51 10
  50 6 68 G1 / 8 2.8 46.5 5 22 16 8 M8 4 50 53 14
  63 8 86 G1 / 8 4 50 6 26 16 8 M10 4 62 56 14
  80 8 106 G1 / 8 4 56 6 26 20 8.5 M10 4 82 62 17
  100 8 128 G1 / 4 5 66.5 8 26 35 10.5 M10 4 103 76.5 22

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !