Professional PASTRIMIN Solenoid Valve 12V / 24V / 11V / 220V me kryqëzim Box / Wire

Përshkrim i shkurtër:

Detailed Product Description Material: Stainless Steel Power: DC:2.8W AC:2.8VA Working Voltage: AC,DC Protect Class: IF65 Temperature Range: -30~70℃ Insulation Class: F Class Wire Form: Lead Wire,Connector Name: Coil Solenoid Valve Coil 12V / 24V / 11V / 220V With Junction Box and Wire Electromagnetic induction coils for pneumatic solenoid valve application, voltage DC12V, DC24V, AC110V, AC220V, power consumption AC:4VA~30VA, DC:3W~48W,electricity connecting socket type,wire outle...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajuar Product Description
  materiali: çelik fuqia: DC: 2.8W AC: 2.8VA
  Tensioni i punës: AC DC Mbroni Klasa: IF65
  Temperatura Varg: -30 ~ 70 ℃ Class Insulation: F Class
  Forma tel: Wire Lead, Connector Emri: spirale

  Solenoid Valve spirale 12V / 24V / 11V / 220V me kryqëzim Box dhe Wire

  mbështjellje elektromagnetike induksion për aplikim pneumatike valvula solenoid, tensionit DC12V, DC24V, AC110V, AC220V, konsumi i energjisë AC: 4VA ~ 30VA, DC: 3W ~ 48W, energji elektrike që lidh llojin fole, teli lloji outleading, klasën izolimin F / H p.sh. 4V210

  Detail shpejtë:

  * Spirale elektromagnetike induksion për aplikim valvul pneumatik solenoid

  * Tension pune DC12V, DC24V, AC110V, AC220V

  * Konsumi i energjisë AC: 4VA ~ 30VA, DC: 3W ~ 48W

  * Lloji termoplastik, tipi thermosetting, tipi Non Encapsulation

  * Energji elektrike që lidh tela lloj fluturon lloj plumbi ose llojin socket

  * Energji elektrike që lidh DIN43650B standarde DIN43650A

  * Izolimin klasë F, klasë H

  * Modeli ndryshme për aplikim të ndryshme

  * Të qëndrueshme dhe të shërbimit të gjatë ciklit

  * Certifikimit CE miratuar

  12V


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !