seri QE

Përshkrim i shkurtër:

QE series Detailed Product Description Name: Pneumatic Exhaust Valve Working Medium: Air Pressure Range: 0~0.8Mpa Temperature Range: 0~60℃ Colour: Black/Silver Material: Aluminum QE Series Quick Exhaust Valve , G 1 / 8 ” To G 3 / 4 ” Automatic Flow Control Valve QE Series Quick Exhausting valve port size G1/8~G3/4 e.g QE-02 Quick Detail: * QE Series Quick exhausting valve * Body Material Aluminum Alloy * Port Size G1/8”,G1/4”,G3/8,G1/2”,G3/8”,G1” * Compact design,sma...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  seri QE

  Detajuar Product Description
  Emri: Shter valvula pneumatike Medium i punës: ajror
  Presioni Varg: 0 ~ 0.8Mpa Temperatura Varg: 0 ~ 60 ℃
  Ngjyrë: Black / Silver materiali: alumin

  QE Series Quick shter Valve, G të 1/8 "Për G3 / 4" Automatic Flow Control Valve

  QE Series Quick rraskapitëse madhësia port valve G1 / 8 ~ G3 / 4 p.sh. QE-02

  Detail shpejtë:

  * QE Series Quick shterur valve
  * Body Material Aluminum Alloy
  * Port Size G1 / 8 ", G1 / 4", G3 / 8, G1 / 2 ", G3 / 8", G1 "
  * Dizajn kompakt, vëllim i vogël, pesha të lehta
  * operacion i lehtë, i ndjeshëm i përgjigjet
  * Fast rraskapitëse, operacion i sigurisë
  * Direkt tub në rritje të përbashkët, i lehtë dhe i përshtatshëm
  * dizajn qëndrueshme, serive gjatë jetës

  PASTRIMIN Valve, valvula Quick rraskapitëse, valvula e kontrollit Flow

  Aplikimet:

  Valvula QE Series Quick rraskapitëse përdorur gjerësisht në sistemin pneumatike vendin më të lartë, Duke u kthyer vendin ose ku te ajrit mbyllur-në, ajo shpejt mund të shterur mbyllur-në ajër të mbajtur tubin e sistemit nëpërmjet dhe për të mbajtur mocionin komponentët pa probleme, dhe në mënyrë të sigurtë.
  Për shembull, QE instaluar në mes të cilindër dhe drejtimin valvula e kontrollit pranë cilindër, exhuasting cilindër ajrit mund të drejtpërdrejt nga shterur valvula jo përmes valvulave të kontrollit drejtim, mund të përmirësojë shpejtësinë cilindër punës në mënyrë efektive

  specifiction

  Model QE-01 QE-02 QE-03 QE-04 QE-06
  Medium Punës ajror
  Efektive sektorial Area 16mm 2 27.5mm 2 28mm 2 71mm 2 72.5mm 2
  Port Size G1 / 8 " G1 / 4 " G3 / 8 " G1 / 2 " G3 / 4 "
  Gama e punës presion 0 ~ 0.8MPa
  Temperatura operative 0 ~ 60 ℃

  QE

  Model kalibër L W H A B C D
  QE-01 G1 / 8 " 46 20 32 30 4.3 27 40
  QE-02 G3 / 8 " 62 25 40 39 5.6 33.5 55
  QE-03 G3 / 8 " 62 25 40 39 5.6 33.5 55
  QE-04 G1 / 2 " 98 38 64 60 8.5 51 90
  QE-06 G3 / 4 " 98 38 64 60 8.5 51 90

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !