SDA / CQ2 PASTRIMIN cilindër Kit materiale çeliku Pa fuçi / piston Rod

Përshkrim i shkurtër:

Name: SDA Cylinder Kit Material: Aluminum MOQ: 10pcs Speed Range: 50~800mm/s Type: Without Caps Model: 12mm To 63mm SDA / CQ2 Compact Air Cylinders Kits without barrel and piston rod Specification NO. Designation Material NO. Designation Material             1 C Type Buckle Steel 8 Piston Aluminum Alloy             2 Front Cover Seal NBR 9 Piston Seal NBR             3 Cover O-ring NBR 10 Anti-bump Cushion NBR             4 Front Cover Aluminum Alloy 11 Barrel(Wit...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: SDA cilindër Kit materiali: alumin
  MOQ: 10pcs Speed ​​Varg: 50 ~ 800mm / s
  Lloji: pa Caps Model: 12mm të 63mm

  SDA / CQ2 kompakte ajrit cilindra Kits pa fuçi dhe pistoni shufrës

  Specifikim

  NO. përcaktim material NO. përcaktim material
             
  1 C Lloji Lidh çelik 8 piston Aluminum Alloy
             
  2 Front Cover Seal NBR 9 piston Seal NBR
             
  3 Mbuluar O-unazë NBR 10 Anti-përplasem Cushion NBR
             
  4 Front Cover Aluminum Alloy 11 Barrel (Pa) alumini vështirë anodized
             
  5 Vetë lubricating duke PTFE + Brass 12 Back Over Aluminum Alloy
             
  6 Anti-përplasem Cushion NBR 13 Mbuluar O-unazë NBR
             
  7 Piston Rod (pa) S45C Hard çeliku krom karbonit 14 C Lloji Lidh çelik

  20170417154805_28708 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !