SeriesPV600 (Gunmetal Body-Burkert)

Përshkrim i shkurtër:

2/2-way Angle-Seat Valve for medium up to +180°C,Gunmetal Body-Burkert female threaded port connection,DN 15-65 ? High flow rate ? Long life cycle ? NC and NO universal actuators with modular universal accessory program up to control heads ? Deliverable with flow direction below or above seat ? Simple conversion of the control function Actuator Size Port Size Standard Actuator Size mm PV500 Series Plunger Pilot angle seat valve is operated with a single or double-acting piston actuator.The...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2 2-mënyrë / Kendi-vend valvula për të mesëm deri në + 180 ° C, Gunmetal Body-Burkert femëror lidhjen port ndërprerë, DN 15-65
  ? Shkalla e lartë e rrjedhjes
  ? Gjatë ciklit të jetës
  ? NC dhe JO actuators universale me modulare
  programin accessory universale deri për të kontrolluar kokat
  ? Rezultati me drejtim të rrjedhës poshtë ose më lart ndenjësen
  ? Konvertimi i thjeshtë i funksionit të kontrollit

  actuator Size

  Port Size Standard Actuator Madhësia mm PV500 Series kumarxhi Pilot valvula vend kënd është operuar me
  një piston vetme apo të dyfishtë veprim actuator.The vetë- besueshëm
  përshtatur paketim gjëndër siguron integritet të lartë nënshkrimin.
  Normat e larta të rrjedhës janë arritur me gunmetal një-mënyrë të trupit.
  Këto pa mirëmbajtje dhe të fuqishme valvulave mund të retrofitted
  me një gamë të plotë të aksesorëve për pozicionin
  tregues, kufizim goditje apo refuzo manual.
  PA
  DN15 40,50
  DN20 50,63,80
  DN25 50,63,80
  DN32 63,80
  DN40 63,80
  DN50 63,80
  DN65 80100

  Specifikim

  Model
  Specifikim
  Mbyllur Nomal P015NC P020NC P025NC P032NC P040NC P050NC P065NC
  Nomal Open P015NO P020NO P025NO P032NO P040NO P050NO P065NO
  Material i boday / actuator S.S304 316 / PA
  Metoda operativ kumarxhi Pilot
  Ambient dhe fluide Ajrit, ujit, Oil.Steam (50CTS Bellow)
  madhësia Port  G1 / 2  G3 / 4  G1  G1 G1 / 4 G1 G1 / 2 G2 G2 1/2
  mm Diametri nominale 13 18 24 31 35 45 61
  Kv (m3 / h) 4.2 9 19 33 42 59 90
  Model
  Specifikim
  Mbyllur Nomal S015NC S020NC S025NC S032NC S040NC S050NC S065NC
  Nomal Open S015NO S020NO S025NO S032NO S040NO S050NO S065NO
  vula Seat PTFE / FPM
  vula Stem PTFE / FPM
  vula piston PTFE / FPM / NBR
  Tempreture e Mesme PTFE -10 ~ 200 ℃
  FPM -10 ~ 150 ℃
  instalimi Downsteam / Upsteam

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !