Square Cover PASTRIMIN cilindër Kit, SI Air cilindër Kit Me Bore 32mm - 320mm

Përshkrim i shkurtër:

Name: SI Cylinder Kit Material: Auminum Working Pressure: 1-9.0Kgf/cm² Package: 1 Set/box Type: Without Barrel And Piston Port Size: M5X0.8/G1/8″ SI Cylinders Assembly Kits Square Cover with bore from 32mm to 320mm   Specification     NO. Designation Material NO. Designation Material 1 Nut Carbon Steel 11 Barrel(Without) Hard anodized aluminum             2 Profile Bolt Carbon Steel 12 Piston Rod(Without) S45C Hard chrome carbon steel             3 Front Cover Sea...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri: SI cilindër Kit materiali: Auminum
  Presioni punës: 1-9.0Kgf / cm ² Paketa: 1 Set / box
  Lloji: Pa fuçi dhe Piston Port Size: M5X0.8 / G1 / 8 "

  SI cilindra Kuvendi Kits Square Cover me lindi nga 32mm deri 320mm

   

  Specifikim

   

   

  NO. përcaktim material NO. përcaktim material
  1 arrë çeliku të karbonit 11 Barrel (Pa) alumini vështirë anodized
             
  2 Profile Bolt çeliku të karbonit 12 Piston Rod (pa) S45C Hard çeliku krom karbonit
             
  3 Front Cover Seal NBR 13 Shufra O-unazë NBR
             
  4 Front Cover Aluminum Alloy 14 piston Seal NBR
             
  5 O-unazë NBR 15 Magnet (Fakultativ) RbFeb
             
  6 vidë Adjustable   16 piston Aluminum Alloy
             
  7 Slip Block   17 veshin Ring PA66
             
  8 Vetë lubricating duke PTFE + Brass 18 Hex Fole vidë çeliku të karbonit
             
  9 Cushion Seal NBR 19 Back Over Aluminum Alloy
             
  10 Mbuluar O-unazë NBR      

  20170417155811_73347


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !