seri ST

Përshkrim i shkurtër:

ST series Detailed Product Description Name: Shuttle Valve Working Medium: Air Pressure Range: 0~1.0Mpa Temperature Range: 0~60℃ Port Size: G1/8″~G1″ Net Weight: 0.05kg/pcs ST Series Shuttle Air Flow Control Valve Aluminum Body With Port Size G 1 / 8 ” – G 1 “ ST Series Shuttle Valve port size G1/8~G1 Aluminum material valve body e.g ST-02 Quick Detail: * ST Series Shuttle Valve * Body Material Aluminum Alloy * Port Size G1/8”,G1/4”,G3/8,G1/2”,G3/4”,G1”...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ST Seri es

  Detajuar Product Description
  Emri: Shuttle Valve Medium i punës: ajror
  Presioni Varg: 0 ~ 1.0Mpa Temperatura Varg: 0 ~ 60 ℃
  Port Size: G1 / 8 "~ G1" Pesha neto: 0.05kg / copë

  ST Series Shuttle Air Flow Control Valve Aluminum Trupi Me Port Size G 1/8 "- G 1"

  ST Series Shuttle Valve madhësia port G1 / 8 ~ G1 alumini trupi valvulave material p.sh. ST-02

  Detail shpejtë:

  * ST Series Shuttle Valve

  * Trupi Material Aluminum Alloy

  * Port Size G1 / 8 ", G1 / 4", G3 / 8, G1 / 2 ", G3 / 4", G1 "

  * Dizajn kompakt, vëllim i vogël

  * Operacion i lehtë, i ndjeshëm i përgjigjet

  * Direkt tub në rritje të përbashkët, i lehtë dhe i përshtatshëm

  * Dizajn qëndrueshme, serive gjatë jetës

  Aplikimet:

  ST Series Shuttle funksion valvula si dy valvula kontrolloni kombinohen së bashku, ajo është përdorur gjerësisht në qark apo programit qark Logjikë, drejtimi ajrit mund të përcaktohet nga selectable nga presioni, kur diferenciale presion pozitiv në një port të hapur dhe jo-kthimi, një tjetër mbyllese port , kur diferenciale presioni negativ, funksioni i veprimit do të përmbyset.

  specifikimet:

  valvula ST Series Shuttle

  Trupi aliazh alumini material

  Port Size G1 / 8 "~ G1"

  Sipërfaqe trajtim hardcoat anodiz

  Model ST-01 ST-02 ST-03 ST-04 ST-06 ST-08
  Medium Punës ajror
  Efektive sektorial Area 7.5 mm 2 21mm 2 40mm 2 60mm 2 110mm 2 190mm 2
  Port Size G1 / 8 " G1 / 4 " G3 / 8 " G1 / 2 " G3 / 4 " G1 "
  Gama e punës presion 0 ~ 1.0MPa
  Temperatura operative 0 ~ 60 ℃

   

   

  Model A B C D E F G
  ST-01 40 24 16 4.5 25 20.5 G1 / 8 "
  ST-02 50 35 22 5.5 35 25 G1 / 4 "
  ST-03 75 48 30 7 50 42 G3 / 8 "
  ST-04 75 48 30 7 50 42 G1 / 2 "
  ST-06 110 72 40 7 70 58 G3 / 4 "
  ST-08 110 72 40 7 70 58 G1 "

  ST


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !