XOU FRLcombination

Përshkrim i shkurtër:

Ordering Code Specification Size MINI MIDI MAXI Manual Drain Working Pressure:12bar,40μm XOU-1/8-MINI XOU-1/4-MINI XOU-3/8-MINI XOU-3/8-MIDI XOU-1/2-MIDI XOU-3/4-MIDI XOU-3/4-MAXI XOU-1-MAXI Working Pressure:7bar,40μm XOU-1/8-7-MINI XOU-D-1/4-7-MINI XOU-3/8-7-MINI XOU-3/8-7-MIDI XOU-1/2-7-MIDI XOU-3/4-7-MIDI XOU-3/4-7-MAXI XOU-1-7-MAXI Working Pressure:12bar,5μm XOU-1/8-5M-MINI XOU-1/4-5M-MINI XOU-3/8-5M-MINI XOU-3/8-5M-MIDI XOU-1/2-5M-MINI XOU-3/4-5M-MINI XOU-3/4-5M-MAXI XOU-1-5M-M...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kodi Renditja

  未 标题 -1.jpg

  Specifikim

  madhësi MINI MIDI MAXI
  Drain manual Presioni punës: 12bar, 40μm XOU-1/8-mini XOU-1/4-mini XOU-3/8-mini XOU-3/8-MIDI XOU-1/2-MIDI XOU-3/4-MIDI XOU-3/4-MAXI XOU-1-MAXI
  Presioni punës: 7bar, 40μm XOU-1 / 8-7-mini XOU-D-1 / 4-7-mini XOU-3 / 8-7-mini XOU-3 / 8-7-MIDI XOU-1 / 2-7-MIDI XOU-3 / 4-7-MIDI XOU-3 / 4-7-MAXI XOU-1-7-MAXI
  Presioni punës: 12bar, 5μm XOU-1 / 8-5M-mini XOU-1 / 4-5m-mini XOU-3 / 8-5M-mini XOU-3 / 8-5M-MIDI XOU-1 / 2-5M-mini XOU-3 / 4-5m-mini XOU-3 / 4-5m-MAXI XOU-1-5M-MAXI
  manometër 0 ~ 12bar OMA-40-16-1 / 8 OMA-50-16-1 / 4
  0 ~ 7bar OMA-40-10-1 / 8 OMA-50-10-1 / 4
  medium Compressed Air
  Karakteristikat e Struktura filter Sintered me ndarës të ujit; MINI / MIDI / MAXI: rregullator Piston, rregullatori tipit Diafragma; Direct lubrifikues konstante densitet
  montimi Lloji në rritje tub ose këmba në rritje
  Pozita e Kuvendit ± vertikale 5o
  Lidhje G1 / 8 " G1 / 4 " G3 / 8 " G3 / 8 " G1 / 2 " G3 / 4 " G3 / 4 " G1 "
  Standard nominale Flow Rate XOU- ... (-A) 700 1000 1200 2000 2600 2600 7000 8000
  XOU- ... -7 (-A) 800 1300 1500 2500 2800 2800 8500 8700
  XOU- ... -5M (-A) 600 850 1050 1700 1800 2100 6500 7200
  Presioni Primar Manual Condensater Drain 1 ~ 16bar
  Automatike Condensate Drain 1.5 ~ 12bar
  Presioni punës 0,5 ~ 12bar / 0.5 ~ 7bar
  Min.Standard Flow Vlerësoni 3 L / min 6L / min 10L / min
  Klasën e Filtration 40 mM / 5 mM
  Kapaciteti i condensate Fluid 22 ml
  Temperatura Gama 0 ~ 60 ℃
  materialet Informacion Strehimi: zink vdesin-hedh, tas Filter dhe tas naftës: PC, Metal tas roje: aliazh alumini, nënshkrimin: NBR, Rregullimi çelës: POM

  Prouduct Shpjegoni
  e XOU përbëhej nga XOFR dhe XOL, çdo njësi mund të porositen veçmas.

  XOF me ndarës të ujit pastron ajrin ngjeshur të naftës fluide, condeensation dhe dirt.Particales, për aplikim të veçantë, element standarde 40μm filter mund lehtë të zëvendësohet nga një element 5μm filtër.

  XOR mbajtur ua numëruar njerëzve presion të vazhdueshëm operativ pavarësisht luhatje në presionin e linjës dhe sasinë e ajrit consumed.The lubrifikues proporcional shton një sasi të rregulluar të naftës në air.The përmbajtjes filtruar të naftës-mjegull proporcional të rrjedhës dhe vaj mund të shtohet gjatë operacionit. norma pikim vaj kontrollohet nga bolt.Normally rregullueshme, 1 deri ne 12 pika / 1000L e ajrit është e mjaftueshme.

  Dimensioni i përgjithshëm
  未 标题 -2.jpg

  Dimension Sheet

  Model E1 E2 E3 E4 E5 E6 E7 F1 F2
  XOU- ... -mini 104 92 40 39 76 95 2 G1 / 8 ", G1 / 4", G3 / 8 " M36x1.5
  XOU- ... -MIDI 140 125 55 47 93 112 3 G1 / 8 ", G1 / 2", G3 / 4 " M52x1.5
  XOU- ... -MAXI 162182 146157 66 53 104 124 3 G3 / 4 ", G1" M36x1.5

   

  Model F3 Φ F4 F5 Φ F6 Φ L1 L2 L3 H1 H2 H3 H4 H5 H6
  XOU- ... -mini 31 M4 4.5 40 44 35 11 194 169 69 17.5 20 15
  XOU- ... -MIDI 50 M5 5.5 52 71 60 22 250 206 97 24.5 32 15
  XOU- ... -MAXI 31 M5 5.5 63 71 60 22 252 223 80 24.5 32,40 15

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !