Big Size Air Flow Control Valve XQ Series Quick shter Valve tunxh / Trupi zink Alloy

Përshkrim i shkurtër:

Detailed Product Description Name: Airflow Control Valve Working Medium: Air Pressure Range: 0.12~1.0Mpa Temperature Range: -5~60℃ Port Size: G1/4″~G1/2″ Material: Brass/Zinc Alloy Big Size Air Flow Control Valve XQ Series Quick Exhaust Valve Brass / Zinc Alloy Body XQ Series Quick Exhausting valve is generally installed in the pipeline between the cylinderand change valve and lose to the cylinder to enable the cylinder to directly discharge the air without the necessity...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Detajuar Product Description
  Emri: Airflow Control Valve Medium i punës: ajror
  Presioni Varg: 0.12 ~ 1.0Mpa Temperatura Varg: -5 ~ 60 ℃
  Port Size: G1 / 4 "~ G1 / 2" materiali: Bronzi / zink Alloy

  Big Size Air Flow Control Valve XQ Series Quick shter Valve tunxh / Trupi zink Alloy

  valvula XQ Series Quick rraskapitëse është instaluar në përgjithësi në tubacion midis ndryshimit cylinderand valvula dhe humbin në cilindër për të mundësuar cilindër për të kryer direkt ajrin, pa nevojën për të shkuar nëpër të ndryshuar valvul dhe në mënyrë që efekti në rritjen e shpejtësinë lëvizjen e cilindër, madhësinë port G1 / 8 ~ G1 / 2 tunxh / zink aliazh body valvul material

  Detail shpejtë:

  * XQ Series Quick rraskapitës valve

  * Brass Material Body

  * Tre Ports lidhjeve

  * Port Size G1 / 8 ", G1 / 4", G3 / 8, G1 / 2 "

  * Dizajn kompakt, vëllim i vogël

  * Operacion i lehtë, i ndjeshëm i përgjigjet

  *, Operacion Fast rraskapitëse sigurisë

  * Direkt tub në rritje të përbashkët, i lehtë dhe i përshtatshëm

  * Dizajn qëndrueshme, serive gjatë jetës

  Aplikimet:

  valvula XQ Series Quick rraskapitëse përdorur gjerësisht në sistemin pneumatike vendin më të lartë, Duke u kthyer vendin ose ku te ajrit mbyllur-në, ajo shpejt mund të shterur mbyllur-në ajër të mbajtur tubin e sistemit nëpërmjet dhe për të mbajtur mocionin komponentët pa probleme, dhe në mënyrë të sigurtë.

  Për shembull, XQ instaluar në mes të cilindër dhe drejtimin valvula e kontrollit pranë cilindër, exhuasting cilindër ajrit mund të drejtpërdrejt nga shterur valvula jo përmes valvulave të kontrollit drejtim, mund të përmirësojë shpejtësinë cilindër punës në mënyrë efektive

  specifiction

  MODEL XQ176000 XQ171000 XQ171500
  JOINT i ndërprerë G1 / 4
  PËRBASHKËT PIP Lindi 6mm
  FLOW ≥0.9M3 / min ≥2.5M3 / min ≥4.5M3 / min
  TIMERATE (dhjetë mijë herë) ≥200
  PUNËS PRESION RANGE 0.12 ~ 1.0MPA
  EXCHANGE herë (S) ≤0.03 ≤0.04 ≤0.05

   

  P. contect valvula këmbimit për prodhim 

  A. Connect cilindër

  R. Lidheni shall

  XQ


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !