SK Series PASTRIMIN Percussion Hammer

Përshkrim i shkurtër:

  Feature: ajrit kryesore characteristeristics: Ndikimi magnetike e pluhur të madh në rënie fuqi; airconsumption, kosto të ulët operative, kursimit të energjisë efekti është budalla; interval trokitje rregullueshme, cilësi, relrable, shkalla e ulët dështim, struktura është e thjeshtë, heqja e lehtë; dizajne të reja, elegant; pistoni impate rezistenca, (mund të personalizohet shpërthim proor), e përdorur gjerësisht pesticideve, minierave, mbrojtjen e mjedisit dhe industritë e tjera, është e fuqishme e fuqishme e linjës përpunimin pluhur equipmen fuqishme ndihmëse ...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Feature:

  ajrit kryesore characteristeristics: Ndikimi magnetike e pluhur të madh në rënie në fuqi; airconsumption, kosto të ulët operative,

  kursimit të energjisë efekti është budalla; interval trokitje rregullueshme, cilësi, relrable, shkalla e ulët dështim, struktura është e thjeshtë, heqja e lehtë;

  dizajne të reja, elegant; impate rezistenca pistoni, (mund të personalizohet shpërthim proor), pesticideve të përdorura gjerësisht, minierave,

  mbrojtjen e mjedisit dhe industritë e tjera, është i fuqishëm linja të përpunimit pluhur pajisje të fuqishme të fuqishme ndihmëse.

  Përmasat:
  SK1

  praameters teknike:

  lloj A B C D E G H L S T Y R
  SK-30 75 10 82 13 9 G1 / 8 132 68 6 50 27 G1 / 4
  SK-40 90 12 97 18 11 G1 / 4 162 78 10 60 34 G1 / 4
  SK-60 121 13 143 19 15 G1 / 4 215 100 10 60 48 G1 / 4
  SK-80 160 17 170 20 17 G3 / 8 260 140 14 90 70 G3 / 8
  SK-100 200 18 200 23 17 G3 / 8 318 160 18 90 70 G3 / 8

   

  lloj presioni operativ konsumi Air zhdëp Weighe
    (KGF / cm²)  L / pc KGM / sek kg
  SK-30 3 ~ 7 0,028 ~ 0.75 1.1
  SK-40 3 ~ 7 0,082 ~ 2.2 2.2
  SK-60 3 ~ 7 0,228 ~ 7.4 5.1
  SK-80 4 ~ 7 0,455 ~ 16.4 11.1
  SK-100 5 deri 7 1,012 ~ 30 37.5

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !