4V200 magneti Valvula

Përshkrim i shkurtër:

Ordering Code Specification Model 4V210-06 4V220-06 4V230C-06 4V230E-06 4V230P-06 4V210-08 4V220-08 4V230C-08 4V230E-08 4V230P-08 4A210-06 4A220-06 4A230C-06 4A230E-06 4A230P-06 4A210-08 4A220-08 4A230C-08 4A230E-08 4A230P-08 Valve Type 5/2 Way 5/3 Way 5/2 Way 5/3 Way Effective Sectional Area 14m㎡(CV=0.78) 12m㎡(CV=0.67) 16m㎡(CV=0.89) 12m㎡(CV=0.67) Model 3V210-06 3V220-06 3A210-06 3A220-06 3V210-08 3V220-08 3A210-08 3A220-08 Valve Type 3/2 Way Effective Sectional Area 14m㎡...


 • FOB Çmimi: negocimi
 • Sasia Min.urdhër: 10PCS
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo ose Shanghai
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Paypal
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kodi Renditja
  4V200.png

  Specifikim

  Model 4V210-06 4V220-06 4V230C-06 4V230E-06 4V230P-06 4V210-08 4V220-08 4V230C-08 4V230E-08 4V230P-08
  4A210-06 4A220-06 4A230C-06 4A230E-06 4A230P-06 4A210-08 4A220-08 4A230C-08 4A230E-08 4A230P-08
  Valve Lloji 5/2 Way 5/3 Way 5/2 Way 5/3 Way
  Efektive sektorial Area 14m (CV = 0.78) 12m (CV = 0.67) 16m (CV = 0.89) 12m (CV = 0.67)
  Model 3V210-06 3V220-06 3A210-06 3A220-06 3V210-08 3V220-08 3A210-08 3A220-08
  Valve Lloji 3/2 Way
  Efektive sektorial Area 14m (CV = 0.78) 16m (CV = 0.89)
  Port Size Air Inlet = Air Outlet = Exhaust = G1 / 8 " Air Inlet = Air Outlet = G1 / 4 "Exhaust = G1 / 8"
  Medium Punës 40 Micron Filtered Air
  Motion Pattern Inner Guide Lloji
  Pune presioni 0.15 ~ 0.8MPa
  Max. presioni Rezistenca 1.2MPa
  Temperatura operative 5 ~ 50 ℃
  Tensioni punues ± 10%
  Konsumi i energjisë AC: 5.5VA DC: 4.8W
  Izolimi dhe Mbrojtjes Class F (klasë) IP65
  Forma Instalimet Wire Lead apo Lloji i konektorit
  Highest Action Frekuenca 5 Cikli / sek
  Shkurtër ngacmim Koha 0.05 Së dyti

  Dimensioni i përgjithshëm

  9.png
  10.png
  11.png

  少 一张.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !