• 1
  • 2
  • 3

ЗА НАС

Prius ПНЕВМАТИЧНИ CO., LTD

Од основана во 2005 година, Prius се фокусира на индустрија автоматизација технологија и истражување, иновации и развој.На база на производството е Fenghua Xinyi Pneumatic.We се во насока на помагање на клиентите да ги реши нивните специјални и висок стандард на проектот. Ние секогаш ќе им понудиме висока служба ефикасност, интелигентни решенија и точни answer.We веќе изградени нашиот углед на професионалните на пневматски.

Prius доживеале во текот на 12 години на пневматски, нашите високо квалитетни производи се диво се користи за електронски, фармацевтската, преработката на храна, пакување, медицински апарати и многу други ефикасност fields.Our и стручна помош на услуги за победа на пазарот во Европа, Азија, во Aferica, во областа на Америка, на Блискиот Исток ....

Во иднина, Prius ќе продолжи да се движи и да си одат преку нови фази за производ иновации и бренд upgrades.We ќе го следат јадро на концептот "Фокусирани Вил, професионална вештина" и да се создаде повеќе вредност за клиенти, Prius никогаш нема да престане!

  • OEM OEM
  • контрола на квалитет контрола на квалитет
  • Видео Видео

ПРОИЗВОДИ ЦЕНТАР

Prius ПНЕВМАТИЧНИ CO., LTD

Prius ПАРТНЕР

Квалитет добавувачи и ценети клиенти
h1
h2
h3
H4
Х5
h6

прес-центар

Prius ПНЕВМАТИЧНИ CO., LTD
WhatsApp Online Chat !